Všeobecné podmínky

Na objednávku je třeba vždy uvést správné a pravdivé informace. V případě opakované cesty na uvedenou adresu jsme oprávněni si účtovat znovu dopravu a náklady s tím související.
Ke každá objednávce je nutné uvést jméno a příjmení, telefonní kontakt na příjemce, abychom ho mohli kontaktovat a domluvit čas dodání.

Vyobrazená aranžmá jsou pouze pomůckou pro výběr a mohou se lišit od skutečně dodaných. Vyhrazujeme si právo je nahradit zbožím podobného vzhledu, barvy a stejné nebo vyšší kvality, tak aby bylo dosaženo co největší podobnosti. Prosím berte také v úvahu, že každý věnec, květináč má trochu jiný způsob vazby. Pro Vaši představu uvádíme u každého obrázku přibližnou velikost.
Veškeré ceny uvedené jsou s konečnou cenou, nejsme plátci DPH.
Každou přijatou objednávku potvrzujeme během několika minut na Vámi zadanou e-mailovou adresu.

Neváhejte nás kontaktovat, pokud je Vaše objednávka urgentní nebo nedostanete potvrzení o přijetí objednávky max. do 3 hodin od jejího odeslání v pracovní době mezi 8 a 18 hodinou.
S odesláním objednávky objednatel prohlašuje, že přečetl a souhlasí s veškerými obchodními podmínkami.

Pokud Vaše přání nenajdete u nás v katalogu, jsme maximálně ochotni vyjít vstříc Vašim představám. V objednávce vždy uvádějte Váš email, telefon a adresu dodání. Telefonem nebo emailem Vám bude zaslaná informace o zpracování Vaší objednávky.

Objednávka

Každá objednávka uskutečněná na stránkách dekoracejanina.cz je považována za závaznou. Odesláním objednávky kupující souhlasí s uvedenými obchodními podmínkami. Kupní smlouva vzniká okamžitě odesláním objednávky.

V případě nevyzvednutí zásilky, která byla zaslána na dobírku si provozovatel vyhrazuje právo účtovat zákazníkovi náklady spojené s poštovným a ušlým ziskem ve výši 500,-kč (pohledávka uplatňována poštovní složenkou).

Vyplněním registračního formuláře dává kupující souhlas k archivování svých osobních údajů. Zavazujeme se, že s osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Prodávající neposkytne získané údaje o kupujícím třetí osobě a použije je výhradně za účelem zrychlení a zkvalitnění služby internetového obchodu.

Ceny uvedené u zboží jsou vždy pouze za 1 kus (když je vyobrazeno více druhů). Máte-li zájem o konkrétní druh, uveďte prosím tuto skutečnost do poznámky ve Vaší objednávce.

Dodací lhůta

Pokud je zboží skladem, bude vyexpedováno cca do 10 dnů od připsání platby na náš účet (u dobírek do 10 dnů ode dne přijetí objednávky). Pokud je zboží uvedeno na objednávku je zde termín dodání 14- 21 dnů.

Cena

Všechny ceny v e-shopu jsou již konečné. Nejsme plátci DPH. Poštovné nebo dopravné se účtuje dle ceny zboží a způsobu jeho dodání.

Záruka na zboží

Prodávající zaručuje kupujícímu jakost a vlastnosti zboží podle údajů udaných výrobcem v době jeho předání kupujícímu. Neodpovídá však za vady, ke kterým na zboží došlo v důsledku nesprávného zpracování, používání nebo nedbalosti ze strany kupujícího. Nepatrné odchylky barevnosti a formátu nejsou považovány za vady. Zákazník má nárok reklamovat odebrané zboží v případě, že prokazatelně nesplňuje technické či kvalitativní parametry garantované prodávajícím, a to neprodleně po zjištění vad. Kupující zašle reklamované zboží zpět prodejci. V reklamované zásilce musí být veškeré doklady o koupi. Kupující je povinen svojí reklamaci uplatnit písemně společně s reklamovaných zbožím. Prodávající se zavazuje vyjádřit k podané reklamaci bez zbytečných odkladů. Záruka na námi prodávané zboží se poskytuje v délce 24 měsíců od data prodeje vyznačeného na daňovém dokladu. Záruku lze uplatnit na vady materiálu vzniklé vinou výrobce nebo nedokonalým zpracováním při výrobě. Záruka dva roky se nevztahuje na závady vzniklé opotřebením při běžném používání výrobku a také se nevztahuje na živé rostliny.

Odstoupení od smlouvy

Podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 má právo kupující odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od doručení zboží. Kupující neposílá vrácené zboží na dobírku, ale jako obyčejný balík České pošty. Po převzetí a kontrole vráceného zboží bude zákazníkovi vrácena částka ve výší ceny vráceného zboží (bez poštovného) na jeho účet.